Lestijden en locaties

Maandag Dinsdag Woensdag Woensdag (2) Donderdag Vrijdag Vrijdag (2)
13:00
Special Judo 4-9 jaar
13:00
13:45
Sint Maartenschool - Ubbergen

Special Judo 10-15 jaar
13:45
14:45
Sint Maartenschool - Ubbergen
13:30
14:00
14:30
15:00
Jeugd 4-7 jaar
15:00
16:00
Wijkcentrum Titus Brandsma
Jeugd 4-5 jaar
15:00
16:00
Gymzaal BS De Lanteerne
15:30
Jeugd 4-5 jaar
15:30
16:30
Gymzaal BS Klein Heyendaal
16:00
Jeugd 7-11 jaar
16:00
17:00
Wijkcentrum Titus Brandsma
Jeugd 6-7 jaar
16:00
17:00
Gymzaal BS De Lanteerne
16:30
Jeugd 4-7 jaar
16:30
17:30
Wijkcentrum Titus Brandsma
Jeugd 6-7 jaar
16:30
17:30
Gymzaal BS Klein Heyendaal
Jeugd 5-9 jaar
16:30
17:30
Hara, Fit en Fun
Wedstrijd selectie
16:45
18:00
De Lèghe Polder - Beuningen
17:00
Wedstrijd selectie
17:00
18:00
Wijkcentrum Titus Brandsma
Jeugd 5-11 jaar
17:00
18:00
De Lèghe Polder - Beuningen
Jeugd 8-9 jaar
17:00
18:00
Gymzaal BS De Lanteerne
17:30
Jeugd 7-12 jaar
17:30
18:30
Wijkcentrum Titus Brandsma
Jeugd 8-9 jaar
17:30
18:30
Gymzaal BS Klein Heyendaal
Jeugd 10-17 jaar
17:30
18:45
Hara, Fit en Fun
18:00
Jeugd 12-17 jaar
18:00
19:15
Wijkcentrum Titus Brandsma
Jeugd 12-17 jaar
18:00
19:15
De Lèghe Polder - Beuningen
Jeugd 10-15 jaar
18:00
19:00
Gymzaal BS De Lanteerne
18:30
Wedstrijd selectie
18:30
19:30
Wijkcentrum Titus Brandsma
Jeugd 10-15 jaar
18:30
19:30
Gymzaal BS Klein Heyendaal
19:00
19:30
Senioren/15+
19:30
21:00
Wijkcentrum Titus Brandsma
20:00
Senioren
20:15
21:30
Dojo Top Judo Nijmegen
20:30
21:00

Maandag

Dinsdag

Woensdag

Woensdag (2)

Donderdag

Vrijdag

Vrijdag (2)

Maandag Dinsdag Woensdag Woensdag (2) Donderdag Vrijdag Vrijdag (2)
16:30
Jeugd 5-9 jaar
16:30
17:30
Hara, Fit en Fun
17:00
17:30
Jeugd 10-17 jaar
17:30
18:45
Hara, Fit en Fun
18:00
18:30

Vrijdag

Maandag Dinsdag Woensdag Woensdag (2) Donderdag Vrijdag Vrijdag (2)
20:00
Senioren
20:15
21:30
Dojo Top Judo Nijmegen
20:30
21:00

Woensdag

No events available in dojo-universitair-sportcentrum category!
Maandag Dinsdag Woensdag Woensdag (2) Donderdag Vrijdag Vrijdag (2)
15:00
Jeugd 4-5 jaar
15:00
16:00
Gymzaal BS De Lanteerne
15:30
16:00
Jeugd 6-7 jaar
16:00
17:00
Gymzaal BS De Lanteerne
16:30
17:00
Jeugd 8-9 jaar
17:00
18:00
Gymzaal BS De Lanteerne
17:30
18:00
Jeugd 10-15 jaar
18:00
19:00
Gymzaal BS De Lanteerne
18:30

Donderdag

Maandag Dinsdag Woensdag Woensdag (2) Donderdag Vrijdag Vrijdag (2)
15:30
Jeugd 4-5 jaar
15:30
16:30
Gymzaal BS Klein Heyendaal
16:00
16:30
Jeugd 6-7 jaar
16:30
17:30
Gymzaal BS Klein Heyendaal
17:00
17:30
Jeugd 8-9 jaar
17:30
18:30
Gymzaal BS Klein Heyendaal
18:00
18:30
Jeugd 10-15 jaar
18:30
19:30
Gymzaal BS Klein Heyendaal
19:00

Dinsdag

Maandag Dinsdag Woensdag Woensdag (2) Donderdag Vrijdag Vrijdag (2)
16:30
Wedstrijd selectie
16:45
18:00
De Lèghe Polder - Beuningen
17:00
Jeugd 5-11 jaar
17:00
18:00
De Lèghe Polder - Beuningen
17:30
18:00
Jeugd 12-17 jaar
18:00
19:15
De Lèghe Polder - Beuningen
18:30
19:00

Woensdag (2)

Vrijdag (2)

Maandag Dinsdag Woensdag Woensdag (2) Donderdag Vrijdag Vrijdag (2)
13:00
Special Judo 4-9 jaar
13:00
13:45
Sint Maartenschool - Ubbergen

Special Judo 10-15 jaar
13:45
14:45
Sint Maartenschool - Ubbergen
13:30
14:00
14:30

Vrijdag (2)

Maandag Dinsdag Woensdag Woensdag (2) Donderdag Vrijdag Vrijdag (2)
15:00
Jeugd 4-7 jaar
15:00
16:00
Wijkcentrum Titus Brandsma
15:30
16:00
Jeugd 7-11 jaar
16:00
17:00
Wijkcentrum Titus Brandsma
16:30
Jeugd 4-7 jaar
16:30
17:30
Wijkcentrum Titus Brandsma
17:00
Wedstrijd selectie
17:00
18:00
Wijkcentrum Titus Brandsma
17:30
Jeugd 7-12 jaar
17:30
18:30
Wijkcentrum Titus Brandsma
18:00
Jeugd 12-17 jaar
18:00
19:15
Wijkcentrum Titus Brandsma
18:30
Wedstrijd selectie
18:30
19:30
Wijkcentrum Titus Brandsma
19:00
19:30
Senioren/15+
19:30
21:00
Wijkcentrum Titus Brandsma
20:00
20:30

Maandag

Woensdag

Deel deze paginaShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInPin on PinterestShare on Google+Email this to someone