Judo jaar 2017 van start!
Vandaag deden meer dan 70 judoka’s mee aan de Kagami Biraki. Het Tomoda judo jaar 2017 is hiermee van start gegaan. Judoka’s van 4 t/m 74 jaar van witte t/m zwarte band trainden samen. Traditiegetrouw werd er kort teruggeblikt op het vorig jaar, alle vrijwilligers werden bedankt voor hun inzet en de lotenverkopers van de Grote Clubactie werden in het zonnetje gezet.
René Boes, voorzitter van Stichting Tomoda Support, sprak kort over de recent opgerichte Stichting, het zusje van Judo Tomoda.
De opbrengst van de Grote Clubactie, maar liefst: € 1.977,42 komt ten goede aan deze Stichting, die zich in zal zetten voor alle activiteiten naast de judolessen. Denk aan o.a. Kidstoernooi, Groot Beuningen Toernooi, Sport- en Speldag, Clubkampioenschappen, Tomoda judokamp, Fit, Veilig & Valbreken, Special Judo, wedstrijdjudo en meer. Secretaris van de Stichting is Henkjan Versteeg en penningmeester is Susanna Bicknell.
De 3 beste lotenverkopers van de Grote Clubactie 2016 zijn:
- Jasper Oome
- Thomas Besselink
- Jayden Peperzak en Mart Nijkrake
Alle lotenverkopers bedankt voor jullie inzet!