Silja Kok kampioen op Espoir toernooi in Eindhoven

Afgelopen zaterdag 9 januari 2016 werd Silja kampioen op dit zware internationale judotoernooi.

Ze moest de eerste meteen tegen haargrootste concurrent: renee van harselaar (judosport oost). Daarvan won ze binnen een minuut met een ippon.

Vervolgens nog mooie ippon zeges tegen heinz (duitse), kim hooi (vd pol, tweede in den haag) en anna-maria freitag (duitse)

De finale was maar liefst anderhalf uur later en was tegen christina heck (verrassende judoka van mahorokan). Silja had moeite om deze lange meid te werpen en met nog een minuut te gaan kreeg ze een onterechte shido tegen. Direct daarna wist silja haar eindelijk te werpen met een messcherpe o-soto/tani-otoshi combinatie. Een vol punt (haar 5e op rij) en daarmee kampioen op de dutch open.

Verslag en coaching door Chiel Willems. De kans op een Europees vervolg wordt door dit resultaat heel groot!

Gefeliciteerd!

No comments to "Silja Kok kampioen op Espoir toernooi in Eindhoven"