Super kids-team toernooi

Op zondag 25 januari 2026 was het kids en team toernooi in de SportQube dojo.

Tijdens het eerste blok waren de kinderen van de -7 (2020-2021) en -9 jaar (2018-2019) aan de beurt. Tijdens het tweede blok waren de kinderen van de -11 jaar (2016-2017) aan de beurt. Tijdens het derde blok was het team toernooi voor de -13 jaar (2014-2015) en -15 jaar (2012-2013).  Na een leuke warming-up van Boyd draaien de judoka’s wedstrijden voor de prijzen. Ook konden oudere judoka’s oefenen om te scheidsen. Dat ging heel goed. Voor de behaalde punten klik hier. Het resultaat van de wedstrijden vind je hieronder.

  • Eerste keer prijs: Zayn Koenders, Guus Janssen, Julie van Koeverden, Jamairo Maddoe en Ezra van Heerde, Joep van der Rensch, Anna van Dam, Tim de Bruini, Mika de Kruijff, Chase van Kuppenveld, Simon van Dam.
  • 50 punten prijs: Ella Lavin Tessini, Julie van Koeverden, Edem Iskander, Joah Rentzing, Kosta Dekanovic, Fos Aansorgh, Archilli Baijasvili, Seppe Nunes Xavier de Meideros, Felix Geurts, Pim Hermens.
  • 100 punten prijs: Tessa Faber, Koen van Laarhoven, Allessandro Lavin Tessini, Givayro Geven, Teun Burgers, Ravi van der Sluis.
  • 150 punten prijs: Wout van Kesteren, Boris Mokkelenkate, Juna Krom, Freek van Well, Ivar Melkert.
  • 200 punten prijs: Kadir Cengiz, Max Hofstra, Jack Karsten, Emin Ulutas.
  • 250 punten prijs: Ivo Beks, Maximilan Semioshko.
  • 350 punten prijs: Juno Kremer
  • 400 punten prijs: Mart Faber
  • 600 punten prijs: Moos van Zalingen

Alle vrijwilligers heel erg bedankt!

No comments to "Super kids-team toernooi"